Witajcie!

Nazywam się Gosia, jestem miłośniczką zwierząt. Moja miłość trwa odkąd pamiętam, odkąd jako dzieciuch na wakacjach na wsi zbierałam na noc z podwórka małe kaczuszki i maltretowałam słodziutkie kotki, trwała poprzez świnki morskie i chomiki, scementowała się przy moim pierwszym piesku Wikusiu, rozszalała na jazdach konnych, a przy kotce Misi weszła w etap miłości dojrzałej 🙂 . Moja psinka Rocca to jej ukoronowanie i zarazem realizacja marzenia o prawdziwie swoim psie. Rocca otworzyła przede mną zupełnie nowy świat, którym chciałabym tutaj się podzielić.

Moja suczka to miłośniczka piłeczek. W szczególności niewielkich, miękkich i piszczących. Poza tym uwielbia jedzenie, drapanie po brzuchu, taplanie w wodzie, bieganie kółek na dużych polanach oraz węszenie.

Razem tworzymy zgrany team, uczymy się od siebie, trenujemy, podróżujemy. Chcemy pokazać, że życie w ludzko-psim „stadzie” nie musi być uciążliwe, może być radosne, proste, może nas uwrażliwiać, rozwijać i sprawić, że inaczej spojrzymy na świat. Na sześciu łapach można naprawdę mocno stanąć.

DSCN5663-Kopia

Jesteśmy też tutaj:

BLOGLOVIN